PSZOK

PSZOKwirtualny_spacer_pszok

PSZOK.INFO jest miejscem gdzie dowiecie się Państwo czym jest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych oraz jak w łatwy i szybki sposób można go zorganizować.

Bardzo ważne aby Twoja gmina wywiązywała się z obowiązku posiadania punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych ? w myśl ustawy z dnia 1 lipca 2011 r.  o zmianie ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach ( nowelizacja ustawy z dnia 28.11.2014r. Dz.U. 2015 poz. 87). Ważne jest aby taki punkt był efektywny podczas obsługi, trwały i bezpieczny w użytkowaniu. Nasz produkt właśnie taki jest. Dla każdego klienta przygotowujemy pełną obsługę począwszy od projektu aż po jego wykonanie.

Pomożemy w rozwiązaniu problemów z wykonaniem pełnej dokumentacji niezbędnej do uzyskania decyzji środowiskowych oraz pozwoleń wodnoprawnych. Opracujemy Państwu projekt budowlany oraz wniosek o dofinansowanie na budowę oraz wyposażenie punktu. Zapewnimy również możliwość wykonania oraz gotowe rozwiązania.

Nasza firma zajmuje się kompleksowo realizacją całego projektu związanego z zagospodarowaniem odpadów komunalnych w gminie, nasze realizacje są nowoczesne i bardzo estetyczne a co za tym idzie funkcjonalne i przyjazne mieszkańcom w użytkowaniu. Dla gminy jest to idealne rozwiązanie pod względem rozbudowy systemu o kolejne moduły w przypadku zapotrzebowania na kolejne kontenery. System jest pod tym względem bardzo innowacyjny i rozwojowy.

Cechy charakterystyczne proponowanego rozwiązania:

  • prefabrykowana konstrukcja żelbetowa w formie rampy;
  • możliwość samodzielnego montażu na wcześniej przygotowanym podłożu;
  • skrócenie procesu inwestycyjnego wynikające z możliwości równoległego prowadzenia prac projektowych, przygotowania terenu i prefabrykacji w warunkach warsztatowych elementów systemu, z zachowaniem parametrów jakościowych trudnych do utrzymania w warunkach poligonowych;
  • prosta adaptacja do istniejącego terenu i niewielka uciążliwość inwestycji w trakcie realizacji
  • modułowa konstrukcja umożliwiająca prostą zmianę konfiguracji punktu w zależności od potrzeb użytkownika oraz ewentualną wieloetapową rozbudowę w dowolnym zakresie wynikającym z doświadczeń uzyskanych w trakcie eksploatacji i aktualnych możliwości finansowych inwestora;
  • w razie konieczności możliwość prostego demontażu, transportu i montażu punktu w nowej lokalizacji;

Dla gmin system PSZOK to spełnienie norm środowiskowych.